10 IDĖJŲ
KOSMETIKOS
MYLĖTOJOMS!

1. Stiklinis praktiškumas!

Stiklainiai, stiklinės, vazelės, saldaininės ir kita – indeliai puikiai tinkantys mažiems daiktams saugoti. Juose tikrai originaliai atrodys sudėti šepetėliai, vata, pieštukai, lūpų dažai ar nagų lakai, o pastatyti galėsite tiesiog ant lentynos arba prisitvirtinti prie sienos.

2. Jūsų šepetėliams tai patiks!

Susmaigstykite šepetėlius į indą su spalvotais karoliukais, dekoratyvine skaldele arba akmenukais. Taip laikomi šepetėliai ne tik nesilies vieni su kitais, bet ir pagyvins interjerą.

3. Šalin rankšluosčius!

Yra geresnis būdas panaudoti kabyklą – pakabinkite čia krepšelius ar kibirėlius su lūpų dažais, tušais, šepetėliais. Šalia veidrodžio bus patogu susidėti šukas, plaukų šepeti ar džiovintuvą.

4. Paruoškite dekoratyvinius vazonėlius naujam gyvenimui!

Gėlių vazonai idealiai tinka saugoti smulkius daiktus vonios kambaryje ir suteikia jaukumo interjerui.

5. Patobulinkite savo kambario sieną su magnetine lenta pudrai ir skaistalams.

Metalinę lentą aptraukite mėgstamo rašto plonu audeklu, o prie kosmetikos dėžučių pritvirtinkite nedidelius magnetukus. Rezultatas – puikus ir rasite visko ko Jums prireiks.

6. Kosmetikos dėtuvė iš pakabinamos batų lentynos.

Nebrangi plastikinė batų lentyna greitai išspręs problemą, kai namie trūksta vietos kosmetikos priemonėms. Ją galėsite pakabinti ant kambario durų, o vietos kosmetikai čia bus daugiau nei pakankamai.

7. Suši kilimėlis kitaip!

Ar kada pagalvojote, kad iš suši kilimėlio ir elastinės juostelės galima pasidaryti puikų šepetėlių dėklą? Tai tikrai įmanoma ir visiškai nesudėtinga! Gaminys puikiai tiks kasdieniam naudojimui namie ar keliaujant.

8. Originalus stalas stikliniu viršumi.

Neabejojame, kad ir Jums pavyktų padaryti kažką panašaus! Prireiks: virtuvinio stalo, stiklo lakšto ir įvairių dėžučių kosmetikos priemonėms susidėti. Šis naujas baldas ne tik pagelbės kosmetikos laikymui, bet ir primins kaip svarbu turėti savo moterišką kampelį namie.

9. Saldainių vazą galima panaudoti kitiems tikslams!

Kosmetiką, kuri visada turi būti po ranka, patogiai laikykite saldainių vazoje ir pastatykite ją bet kurioje namų vietoje, atrodys tikrai išskirtinai.

10. Kasdien naudojamoms makiažo priemonėms skirkite ypatingą dėmesį!

Laikykite jas patogioje bei greitai pasiekiamoje vietoje sudėtas ant gražaus padėklo. Paįvairinimui, padėklą galite išklijuoti dekoratyviniu popieriumi. Kai turėsite tokį grožį šalia lovos tikrai nepamiršite nusivalyti makiažo ar pasilepinti veido kremu.
Mano grožio kampelis, MB

Įmonės kodas: 304971011
Ryšininkų g. 2-70, Klaipėda, LT-91121
Banko sąskaita:

LT28 7300 0101 5717 8837
AB Swedbank, SWIFT HABALT22
Visos teisės saugomos © 2021 mybeautycorner.lt
Visos teisės saugomos © 2021 mybeautycorner.lt
Scroll to Top

Norite įsigyti prekių mūsų internetinėje parduotuvėje, bet turite abejonių?

Siūlome pasikalbėti su mūsų konsultantu telefonu. Jūs galėsite užduoti rūpimus klausimus ir gauti reikiamą informaciją.

Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, užpildykite visus laukelius: