apie mus:

MB „Mano grožio kampelis“ įsteigta 2018 metų gruodžio 12 dieną. Bendrijos tikslai: naujos baldų linijos ir brendo „MY BEAUTY CORNER“ kūrimas ir garsinimas, investicijų pritraukimas, naujų produktų įvedimas į Lietuvos bei užsienio rinkas. Bendrijos steigėjas, vadovas ir projekto autorius – Pavel Senkevič.
2017 metų pradžioje susidūrėme su problema, kad rinkoje nėra produkto, kuris patenkintų moterų poreikį sutalpinti visas grožio, higienos, kosmetines priemones, bei papuošalus vienoje vietoje. Tada buvo pradėtas kurti naujas universalus, multifunkcinis kosmetinis staliukas.
Išskirtinio kosmetinio staliuko idėja buvo „nužiūrėta“ iš autoserviso mechanikų darbastalio, kur kiekvienas raktas, varžtas ar įrankis turi savo numatytą vietą, o meistrui baigus darbus – darbo stalas lengvai užsidaro.
Po pusės metų šio projekto analizės, korekcijų, praktinių bandymų ir eksperimentų, buvo pagamintas pirmas prototipas su aiškiais privalumais kitų panašių produktu atžvilgiu.
Mūsų aukštos kokybės produkcija pažistama jau ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, t.y. Latvijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Suomijoje, bei Baltarusijoje.
Scroll to Top

Norite įsigyti prekių mūsų internetinėje parduotuvėje, bet turite abejonių?

Siūlome pasikalbėti su mūsų konsultantu telefonu. Jūs galėsite užduoti rūpimus klausimus ir gauti reikiamą informaciją.

Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, užpildykite visus laukelius: